יום ג', ל’ באב תשע”ז
דף הבית גלריית תמונות חדר מורים יצירת קשר
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
"השיר הזה מתחיל כאן..." בעזרת ה' לאחר הרבה עמל ומאמצים, השבוע הגשמנו חלום כאן בבית החינוך אמי"ת דביר. עמדנו ביעד הגיוס בפרוייקט "הדסטארט" בהובלת תלמידי החטיבה העליונה, ובשעה טובה זכינו להשיק באופן רשמי את חדר המוזיקה החדש. התלמידים בחרו להקדיש את החדר לזכר שלושת הנערים, זכינו ומשפחת פרנקל כיבדה את הערב בנוכחותה. הצלחת הפרויקט והקמת החדר הן תוצאה ישירה של תלמידים ומורים שרצו וחלמו ביחד, האמינו, שיתפו פעולה ועשו כל מה שאפשר להעלות על הדעת כדי להגשים את החלום. "גדולים החולמים חלומות והופכים חלומות למציאות" ערב ההשקה היה מרגש באופן מיוחד, מוזמנים לצפות בסרטון ובתמונות ולטעום קצת מהחוויה...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
מתרגשים ומתכבדים להזמינכם להשקת חדר המוזיקה!כל הפרטים כאן.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
nנהל ביה"ס ד"ר צחי לב-רן בראיון לתכנית 23 דקות של הטלויזיה החינוכית -ערוץ 23 לרגל יום המורה. בבית החינוך אמי"ת דביר עושים כבוד למורה!
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
בימי חמישי נאספת חבורה מופלאה של ילדים מכיתות ז'-י"ב, לטובת פעילות ספורטיבית בתחום הריצה. את קבוצת הריצה מוביל אברהם ארקה, מדריך ריצה מוסמך והקבוצה פועלת בשיתוף "עיר ללא אלימות". יחד עם הילדים רצים גם מנהל בית הספר ד"ר יצחק לב-רן וראש הישיבה הרב אברהם ישראל. בתום הפעילות מתקיימת ארוחת בריאות, לגוף ופעילות חברתית, לנשמה. מוזמנים להצטרף אלינו בכל חמישי, ב-17:30.
קרא עוד...
קרא עוד...
לוח פעילויות
מרחבים כיתתיים
תחומי דעת
תקשוב תשע"ז
לוח הודעות
ארכיון - שנה"ל תשע"ו
למידה בשעת חירום


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS